OK
mailbox-header"

کارت های ویپ PRI-E1

توضیحات

برای اتصال خط شهری E1 یا PRI و یا سانترال سنتی به مرکز تلفن ویپ، می توان از کارت ویپ E1 استفاده نمود. ظرفیت دلخواه را با توجه به تعداد خط E1 و یا تعداد ماژول PRI روی سانترال انتخاب نمایید. کارت تلفنی E1 با نصب بر روی مادربرد سرور، PRI را به VOIP تبدیل می کند. کارت های ویپ E1، از ظرفیت ۱ تا ۱۶ پورت E1 دارند. جهت برقراری ۳۰ تماس همزمان بین سانترال سنتی و مرکز تلفن ویپ، یک کارت ویپ E1 نیاز دارید.
جهت افزایش کیفیت صدا در شبکه ویپ، کارت ویپ E1 - PRI را که دارای ماژول سخت افزاری حذف اکو است، انتخاب نمایید تا از انتقال صدایی شفاف و بدون اکو در مرکز تلفن ویپ لذت ببرید.

OpenVox D110

OpenVox D110 مقرون به صرفه‌ترین کارت تلفنی تک لینک E1 در سراسر جهان است و کیفیت صدای عالی در ارتباطات تلفنی را به همراه دارد. این کارت از ۳۰ تماس همزمان یا ۲.۰۴۸Mbps گذردهی داده برای ارتباط دو طرفه از طریق یک لینک E1 پشتیبانی می‌کند.

• یک لینک T1/E1/J1 با رابط PCI/PCI Express
• امکان برقراری تا ۳۰ تماس همزمان
کارت D110 از خطوط T1/E1/J1 پشتیبانی می‌کند. نوع خط روی هر کارت یا هر پورت قابل انتخاب می‌باشد. این ویژگی امکان برقراری ارتباط بین تجهیزات E1 و T1 را ایجاد کرده و اجازه برقراری ارتباط بین کانال‌های T1ارزان قیمت و مدارات E1 را می دهد.
D110 از استانداردهای صنعتی پروتکل های داده‌ای و تلفنی شامل: Primary Rate ISDN ،PPP ،Cisco ،HDLC و Frame Relay data modes پشتیبانی می‌کند.
کارت D110 با Asterisk®, Elastix®, FreeSWITCH™, PBX in a Flash, trixbox®, Yate™ و IPPBX/IVR به خوبی سایر PBX, Switch, IVR و VoIP gateway application های متن باز و اختصاصی کار می‌کند.

تلفن IP

OpenVox D130

در حال حاضرOpenVox D130 برجسته‌ترین کارت تلفنی تک لینک T1/E1/J1 در صنعت متن باز محسوب می‌شود. DE130 از تمامی مزایای ماژول سخت افزاری حذف اکوOctasic® جهت دستیابی به کیفیت صدای برتر از طریق خطوط T1/E1/J1 بهره می‌گیرد. این کارت از ۳۰ تماس همزمان در حالت E1 و ۲۴ تماس همزمان در حالات T1 و J1 پشتیبانی می‌کند.

• اولین طراحی interrupt routing قابل تنظیم صنعتی
• تنظیم Interrupts frequency
• سازگاری با تمامی Motherboard ها تجاری موجود.
• یک لینک T1/E1/J1 با رابط کاربری PCI/PCI Express برای کارایی بالای برنامه‌های کاربردی داده‌ای و صوتی
کارت D130 ارتقا یافته کارت D115 است. این کارت از خطوط تلفنی T1/E1/J1 پشتیبانی کرده و نوع خط روی هر کارت یا هر پورت قابل انتخاب می‌باشد. انتظار می‌رود که D130 پیشرفته‌ترین کارت تک پرت T1/E1/J1 asterisk® با برترین کیفیت در ارتباطات متن باز باشد. نوآوری‌های برجسته به کاربران این اطمینان را می‌دهد که با تنظیم interrupts frequency تا ۷۰% از بار کاری CPU کاسته و با تنظیم تعداد interrupt ها از اشتراک آنها و ایجاد تداخل جلوگیری گردد.
D130 از استانداردهای صنعتی و پروتکل‌های داده‌ای شامل Primary Rate ISDN, PPP, Cisco, HDLC, and Frame Relay data modes.پشتیبانی می‌کند.
DE130 از ماژول پردازش گرحذف اکوی سخت افزاری بهره می‌گیرد. با استفاده از این ماژول کاربران می‌توانند اکوی صدا تا ۱۲۸msرا در طول هر ۳۰ کانال در حالت E1 و ۲۴ کانال در حالت T1/J1 حذف نمایند. در نتیجه این ماژول مزایای استفاده ازOctasic® جهت بهبود صدا را در بر دارد

تلفن IP

OpenVox D210

OpenVox D210 مقرون به صرفه‌ترین کارت تلفنی تک لینک T1/E1/J1 در سراسر جهان است و کیفیت صدای عالی در ارتباطات تلفنی را به همراه دارد. این کارت از ۶۰ تماس همزمان یا ۴.۰۹۶Mbps گذردهی داده برای ارتباط دو طرفه از طریق یک لینک T1/E1/J1 پشتیبانی می‌کند.DE210 از تمامی مزایای ماژول سخت افزاری حذف اکویOctasic® جهت دستیابی به کیفیت برتر صدا از طریق خطوط T1/E1/J1 روی هر دو پورت بهره می‌گیرد.
• ۲لینک E1 با رابط کاربری PCI/PCI Express
• امکان استفاده از ماژول حذف اکو سخت افزاریOctasic®
کارت D210 از خطوط T1/E1/J1 پشتیبانی می‌کند و نوع خط روی هر کارت یا هر پورت قابل انتخاب می‌باشد. این ویژگی امکان برقراری ارتباط بین تجهیزات E1 و T1 را ایجاد کرده و اجازه برقراری ارتباط بین کانال‌های T1 ارزان قیمت و مدارات E1 را می‌دهد.
DE210 از ماژول پردازش گرحذف اکوی سخت افزاری بهره می‌گیرد. با استفاده از این ماژول کاربران می‌توانند اکو صدا تا ۱۲۸msرا در طول هر ۶۴ کانال در حالت E1 و ۴۸ کانال در حالت T1/J1 حذف نمایند. در نتیجه این ماژول مزایای استفاده ازOctasic® جهت بهبود صدا را در بر دارد.
D210 از استانداردهای صنعتی پروتکل‌های داده‌ای و تلفنی شامل: Primary Rate ISDN، PPP, Cisco, HDLC, و Frame Relay data modes پشتیبانی می‌کند.
کارت D210 با Asterisk®, Elastix®, FreeSWITCH™, PBX in a Flash, trixbox®, Yate™ و IPPBX/IVR به خوبی سایر PBX, Switch, IVR و VoIP gateway applicationsهای متن باز و اختصاصی کار می‌کند.

تلفن IP

Sangoma A101 - A101E - A101D - A101DE

کارت تلفنی Sangoma A101 - A101E - A101D - A101DE، یک کارت دیجیتال ویپ تک E1 برای استفاده در استریسک ، الستیکس یا MS Lync می باشد. مدلهای مختلف کارت یک E1 سنگوما عبارتند از :
• A101 : بدون Echo Canceller با اینترفیس PCI
• A101D : با Echo Canceller با اینترفیس PCI
• A101E : بدون Echo Canceller با اینترفیس PCI Express
• A101DE : با Echo Canceller با اینترفیس PCI Express
امکان بهری گیری از حذف اکوی سخت افزاری Telco- grade در مدل A101D و A101DE موجود بوده و برای ارائه با کیفیت ترین صدا طراحی شده است.
A101 جزء خط توليد محصولات سخت افزاری قابل انعطاف و پيشرفته مخابراتی خانوادهSangomaاست. این کارت از اينترفيس پرکارايی PCI يا PCI Express که در سراسر دنيا عملکرد ممتازی در سيستمهای حساس عرضه کرده است، استفاده می‌کند.
A101 تا ۲.۰۴۸ Mbps انتقال ديتای دو طرفه و تا ۳۰ تماس صوتی روی يک خط E1 را ساپورت می‌کند.
با کارتهایSangomaشما همواره می‌توانيد از پيشرفت‌های سخت افزاری و نرم افزاری به محض ورود به بازار بهره ببريد. A101 مانند تمامی کارتهای AFT خانوادهSangomaقابليت Upgrade شدن با crash-proof firmware را داراست.
برای داشتن کيفيت عالی صدای بدون اکو روی سيستم تلفن اختصاصی و يا Open source خود، کارتهای A101D و A101DE را که دارای سخت افزار DSP و الگوريتم‌های تاييد شدهOctasicهستند، انتخاب فرمایید.
• ظرفیت یک لینک E1 روی یک اسلات PCI یا PCI Express با کارایی بالا جهت انتقال صدا و دیتا
• سازگار با نرم افزارهای Asterisk ،Elastix،FreeSWITCH،Yate و سایر نرم افرارهای منبع باز
• دارای ۴ سال گارانتی تعویض
• امکان استفاده از DSP حذف اکوی سخت افزاری
تلفن IP

Sangoma A102 - A102E - A102D - A102DE

کارت تلفنی Sangoma A102 - A102E - A102D - A102DE، یک کارت ویپ دیجیتال دو E1 است که قابلیت کار با استریسک ، الستیکس یا MS Lync را داراست. مدلهای مختلف کارت دو E1 سنگوما عبارتند از :
• A102 : بدون Echo Canceller با اینترفیس PCI
• A102D : با Echo Canceller با اینترفیس PCI
• A102E : بدون Echo Canceller با اینترفیس PCI Express
• A102DE : با Echo Canceller با اینترفیس PCI Express.
امکان بهره گیری از حذف اکوی سخت افزاری Telco- grade در مدل A102D و A102DE موجود بوده و برای ارائه با کیفیت ترین صدا طراحی شده است.
A102 جزء خط توليد محصولات سخت افزاری قابل انعطاف و پيشرفته مخابراتی خانواده Sangomaاست. این کارت از اينترفيس پرکارايی PCI يا PCI Express که درسراسر دنيا عملکرد ممتازی در سيستمهای حساس عرضه کرده است، استفاده ميکند.
A102 تا ۴.۰۹۶ Mbps انتقال ديتای دو طرفه و تا ۶۰ تماس صوتی روی دو خط E1 را ساپورت می‌کند.
با کارتهایSangomaشما همواره می‌توانيد از پيشرفت‌های سخت افزاری و نرم افزاری به محض ورود به بازار بهره ببريد. A102 مانند تمامی کارتهای AFT خانوادهSangomaقابليت Upgrade شدن با crash-proof firmware را داراست.
برای داشتن کيفيت عالی صدای بدون اکو روی سيستم تلفن اختصاصی و يا Open source خود، کارتهای A102D و A102DE را که دارای سخت افزار DSP و الگوريتم‌های تاييد شدهOctasicهستند، انتخاب فرمایید.
• ظرفیت دو لینک E1 روی یک اسلات PCI یا PCI Express با کارایی بالا جهت انتقال صدا و دیتا
• سازگار با نرم افزارهای Asterisk ،Elastix،FreeSWITCH،Yate و سایر نرم افرارهای منبع باز
• دارای ۴ سال گارانتی تعویض
• امکان استفاده از DSP حذف اکوی سخت افزاری

تلفن IP

Sangoma A104 - A104E - A104D - A104DE

کارت تلفنی Sangoma A104 - A104E - A104D - A104DE، یک کارت دیجیتال ویپ با چهار لینک E1 برای استفاده در استریسک ، الستیکس یا MS Lync می باشد. مدلهای مختلف کارت E1 سنگوما عبارتند از :
• A104 : بدون Echo Canceller با اینترفیس PCI
• A104D : با Echo Canceller با اینترفیس PCI
• A104E : بدون Echo Canceller با اینترفیس PCI Express
• A104DE : با Echo Canceller با اینترفیس PCI Express
امکان بهره گیری از حذف اکوی سخت افزاری Telco- grade در مدل A104D و A104DE موجود بوده و برای ارائه با کیفیت ترین صدا طراحی شده است.
A104 جزء خط توليد محصولات سخت افزاری قابل انعطاف و پيشرفته مخابراتی خانوادهSangomaاست. این کارت از اينترفيس پرکارايی PCI يا PCI Express که درسراسر دنيا عملکرد ممتازی در سيستمهای حساس عرضه کرده است، استفاده می‌کند.
A104 تا ۸.۱۹۲ Mbps انتقال ديتای دو طرفه و تا ۱۲۰ تماس صوتی روی چهار خط E1 را ساپورت ميکند.
با کارتهایSangomaشما همواره می توانيد از پيشرفت های سخت افزاری و نرم افزاری به محض ورود به بازار بهره ببريد. A104 مانند تمامی کارتهای AFT خانوادهSangomaقابليت Upgrade شدن با crash-proof firmware را داراست.
براي داشتن کيفيت عالی صدای بدون اکو روی سيستم تلفن اختصاصی و يا Open source خود، کارتهای A104D و A104DE را که دارای سخت افزار DSP و الگوريتم‌های تاييد شدهOctasicهستند، انتخاب فرمایید.

• ظرفیت چهار لینک E1 روی یک اسلات PCI یا PCI Express با کارایی بالا جهت انتقال صدا و دیتا
• سازگار با نرم افزارهای Asterisk ،Elastix،FreeSWITCH،Yate و سایر نرم افرارهای منبع باز
• دارای ۴ سال گارانتی تعویض
• امکان استفاده از DSP حذف اکوی سخت افزاری


تلفن IP

Sangoma A108 - A108E - A108D - A108DE

کارت تلفنی Sangoma A108 - A108E - A108D - A108DE، یک کارت دیجیتال ویپ با هشت لینک E1 برای استفاده در استریسک ، الستیکس یا MS Lync می باشد. مدلهای مختلف این کارت E1 سنگوما عبارتند از :
• A108 : بدون Echo Canceller با اینترفیس PCI
• A108D : با Echo Canceller با اینترفیس PCI
• A108E : بدون Echo Canceller با اینترفیس PCI Express
• A108DE : با Echo Canceller با اینترفیس PCI Express
امکان بهره گیری از حذف اکوی سخت افزاری Telco- grade در مدل A108D و A108DE موجود بوده و برای ارائه با کیفیت ترین صدا طراحی شده است.
A108 جزء خط توليد محصولات سخت افزاری قابل انعطاف و پيشرفته مخابراتی خانوادهSangomaاست. این کارت از اينترفيس پرکارايی PCI يا PCI Express که در سراسر دنيا عملکرد ممتازی در سيستم‌های حساس عرضه کرده است، استفاده می‌کند.
A108 تا ۱۶.۴ Mbps انتقال ديتای دو طرفه و تا ۲۴۰ تماس صوتی روی هشت خط E1 را ساپورت می‌کند.
با کارت‌هایSangomaشما همواره می‌توانيد از پيشرفت‌های سخت افزاری و نرم افزاری به محض ورود به بازار بهره ببريد. A108 مانند تمامی کارتهای AFT خانوادهSangomaقابليت Upgrade شدن با crash-proof firmware را داراست.
برای داشتن کيفيت عالی صدای بدون اکو روی سيستم تلفن اختصاصی و يا Open source خود، کارت‌هایA108D و A108DE را که دارای سخت افزار DSP و الگوريتم‌های تاييد شدهOctasicهستند، انتخاب فرمایید.
• ظرفیت هشت لینک E1 روی یک اسلات PCI یا PCI Express با کارایی بالا جهت انتقال صدا و دیتا
• سازگار با نرم افزارهای Asterisk ،Elastix،FreeSWITCH،Yate و سایر نرم افرارهای منبع باز
• دارای ۴ سال گارانتی تعویض
• امکان استفاده از DSP حذف اکوی سخت افزاری
تلفن IP

Sangoma A116 - A116E - A116D - A116DE

کارت تلفنی Sangoma A116 - A116E - A116D - A116DE، یک کارت دیجیتال ویپ با شانزده لینک E1 برای استفاده در استریسک ، الستیکس یا MS Lync می باشد. مدلهای مختلف این کارت E1 سنگوما عبارتند از :

• A116 : بدون Echo Canceller با اینترفیس PCI
• A116D : با Echo Canceller با اینترفیس PCI
• A116E : بدون Echo Canceller با اینترفیس PCI Express
• A116DE : با Echo Canceller با اینترفیس PCI Express
امکان بهره گیری از حذف اکوی سخت افزاری Telco- grade در مدل A116D و A116DE موجود بوده و برای ارائه با کیفیت ترین صدا طراحی شده است.
A116 جزء خط توليد محصولات سخت افزاری قابل انعطاف و پيشرفته مخابراتی خانوادهSangomaاست. این کارت از اينترفيس پرکارايی PCI يا PCI Express که در سراسر دنيا عملکرد ممتازی در سيستمهای حساس عرضه کرده است، استفاده می‌کند.
A116 تا ۳۲.۸ Mbps انتقال ديتای دو طرفه و تا ۴۸۰ تماس صوتی روی شانزده خط E1 را ساپورت می‌کند.
با کارتهایSangomaشما همواره می‌توانيد از پيشرفت‌های سخت افزاری و نرم افزاری به محض ورود به بازار بهره ببريد. A116 مانند تمامی کارتهای AFT خانوادهSangomaقابليت Upgrade شدن با crash-proof firmware را داراست.
برای داشتن کيفيت عالی صدای بدون اکو روی سيستم تلفن اختصاصی و يا Open source خود، کارتهای A116D و A116DE را که دارای سخت افزار DSP و الگوريتم‌های تاييد شدهOctasicهستند، انتخاب فرمایید.
• ظرفیت شانزده لینک E1 روی یک اسلات PCI Express با کارایی بالا جهت انتقال صدا و دیتا
• ظرفیتی دو برابر سایر کارتهای دیجیتال بازار
• پشتیبانی از ۴۸۰ تماس همزمان
• سازگار با نرم افزارهای Asterisk ،Elastix،FreeSWITCH،Yate و سایر نرم افرارهای منبع باز
• اجرای آسانتر روی سیستمهای بر پایه Asterisk
• توسعه آسان سیستمهای IVR و مراکز تماس
• پشتیبانی و نگهداری آسانتر سیستم
• دارای ۴ سال گارانتی تعویض
• امکان استفاده از DSP حذف اکوی سخت افزاری

تلفن IP

D410

D410 مقرون به صرفه‌ترین کارت تلفنی تک لینک T1/E1/J1 در سراسر جهان است و کیفیت صدای عالی در ارتباطات تلفنی را به همراه دارد. این کارت از ۱۲۰ تماس همزمان یا ۸.۱۹۲Mbps گذردهی داده برای ارتباط دو طرفه از طریق یک لینک T۱/E۱/J۱پشتیبانی می‌کند.DE410 از تمامی مزایای ماژول سخت افزاری حذف اکویOctasic® جهت دستیابی به کیفیت برتر صدا از طریق خطوط T1/E1/J1 روی هر چهار پورت بهره می‌گیرد.

• ۴لینک E1 با رابط کاربری PCI/PCI Express
• امکان استفاده از ماژول حذف اکو سخت افزاریOctasic®
• تا ۱۲۰ تماس همزمان
کارت D410 از خطوط T1/E1/J1 پشتیبانی می‌کند و نوع خط روی هر کارت یا هر پورت قابل انتخاب می‌باشد. این ویژگی امکان برقراری ارتباط بین تجهیزات E1 و T1 را ایجاد کرده و اجازه برقراری ارتباط بین کانال‌های T1 ارزان قیمت و مدارات E1 را می‌دهد
DE410 از ماژول پردازش گرحذف اکوی سخت افزاری بهره می‌گیرد. با استفاده از این ماژول کاربران می‌توانند اکو صدا تا ۱۲۸msرا در طول هر ۱۲۸ کانال در حالت E1 و ۹۶ کانال در حالت T1/J1 حذف نمایند. در نتیجه این ماژول مزایای استفاده ازOctasic® جهت بهبود صدا را در بر دارد.
D410 از استانداردهای صنعتی پروتکل‌های داده‌ای و تلفنی شامل: Primary Rate ISDN، PPP, Cisco, HDLC, و Frame Relay data modes پشتیبانی می‌کند.
کارت D410 با Asterisk®, Elastix®, FreeSWITCH™, PBX in a Flash, trixbox®, Yate™ و IPPBX/IVR به خوبی سایر PBX, Switch, IVR و VoIP gateway applications های متن باز و اختصاصی کار می‌کند.

تلفن IP