OK
mailbox-header"

صندوق صوتی و ضبط مکالمات

دستگاه ضبط مکالمات 1کانال

دستگاه ضبط مکالمات تک خط به منظور ضبط و مستند سازی صدای تلفن در مکان هایی که رایانه موجود نیست طراحی شده است.با توجه به یکی از سیاست های مهم شرکتتولید کننده در جلوگیری از پیچیدگی استفاده از سیستم ها ,این مدل ها به گونه ای طراحی شده اند که برخلاف سیستم های مشابه چه برای نصب اولیه و چه برای بازبینی مکالمات بدون نیاز به تنظیمات وقت گیرونرم افزار, قابل استفاده هستند .فقط کافیست خطوط تلفن را به دستگاه متصل کنید دستگاه بعد از تحلیل اتوماتیک خط تلفن تمام مکالمات را با جزعیات کامل شامل کالر آیدی ,شماره ورودی ,خروجی ,ناموفق ,تاریخ و…..ضبط می کند.برای بازبینی کافیست حافظه دستگاه را خارج و توسط رایانه یا موبایل به مکالمات گوش دهید.

ضبط مکالمات

دستگاه ضبط مکالمات 2 کانال

دستگاه ضبط مکالمات سیستمبه منظور ضبط و مستند سازی صدای تلفن وضبط صدای محیط در محل هائی که رایانه موجود نیست طراحی شده است.با توجه به یکی از سیاست های مهم شرکتتولید کننده در جلوگیری از پیچیدگی استفاده از سیستم ها ,این مدل ها به گونه ای طراحی شده اند که برخلاف سیستم های مشابه چه برای نصب اولیه و چه برای بازبینی مکالمات ضبط شده بدون نیاز به تنظیمات وقت گیرونرم افزار, قابل استفاده هستند .فقط کافیست خطوط تلفن را به دستگاه متصل کنید دستگاه بعد از تحلیل اتوماتیک خط تلفن، تمام مکالمات را با جزعیات کامل شامل کالر آیدی ,شماره ورودی ,خروجی ,ناموفق ,تاریخ و…..ضبط می شود.برای بازبینی کافیست حافظه دستگاه ضبط مکالمه را خارج و توسط رایانه یا موبایل به مکالمات ضبط شده گوش دهید .

ضبط مکالمات

دستگاه ضبط مکالمات 4 کانال

دارای چهار کانال ورودی با قابلیت ضبط چهار خط تلفن و یا شنود صدای محیطی میباشد سیستم ضبط مکالمه با تکنولوژی روز و با قیمتی استثنائی می‌باشد که کلیه ملاحظات یک سیستم مطمئن صنعتی- نظامی در آن لحاظ شده است. معماری و فناوری پیشرفته استفاده شده در سیستماجازه می‌دهدکه سازمانهای کوچک و بزرگ این دستگاه را بدون دغدغه و نیاز به نگهداری، استفاده نمایند و در زمان مورد نیاز از طریق شبکه و یا از را دور به سیستم متصل شده و مکالمات ضبط شده را مورد بررسی قرار دهند. با توجه به امکانات گسترده نرم‌افزار کاربر می‌تواند وضعیت هر یک از رکوردرهای شامل مکالمات تلفن و یا صدای محیط را که در نقاط مختلف سازمان در حال بهره برداری می باشد را در هر زمان به صورت زنده و یا آرشیو وارسی نماید.

ضبط مکالمات

دستگاه ضبط مکالمات 8 کانال

سیستم ضبط مکالمه 8 کانالهیکی از پر فروش ترین دستگاه ضبط مکالمات تلفنی درایران می باشد که از کوچک ترين شهرها،تا کلان شهر تهران و اصفهان و.. در حال کار می باشد . جدا از قابليت و اطمينان کم نظير، آنچه باعث شده (CTS) رضايت تمام مشتريان را جلب نماید، کوچک ترین سایز 8 کانال دستگاه ضبط مکالمات تولید شده در کنار کیفیت ساخت بالا می باشد همچنین محيط کاملا فارسی سيستم، و طراحی کاربر پسند که استفاده از آن را بسيار ساده می کند بر اين رضايت افزوده است.با توجه به قیمت استثنایی این محصول و پشتیبانی از صدای محیط حتی برای کسانی که دارای چهار خط می باشند نیز پیشنهاد می گردد با این کار هم در صورت افزایش خط تلفن نیاز به ارتقاء نیست و هم می توان از کانال های اضافی برای ضبط صدای اطاق ها( محیط ) استفاده نمود .
ضبط مکالمات

دستگاه ضبط مکالمات بیسیم موتورولا

دستگاه ضبط مکالمات بیسیم موتورولا دارای یک سیستم ضبط مکالمات تلفن است که به همراه کابل رابط سیستم بی سیم موتورولا عرضه میشود. دستگاه ضبط مکالمات بی سیم موتورولا قادر است کلیه مکالمات بین مرکز پیام و بیسم های دستی را با وضوح و کیفیت مناسب همراه با تاریخ و ساعت دقیق مکالمات رد و بدل شده ثبت و ضبط نماید .دستگاه ضبط مکالمات بی سیم قابلیت اتصال به کامپیوتر و سیستم های سرور را نیز دارا میباشد. این دستگاه در بسیاری از ارگان ها نظیر شهرداری ها٬آتش نشانی٬اورژانس٬ترمینال ها و کلیه مراکز و ارگانهایی که از دستگاه بیسیم استفاده میکنند کاربرد دارد و میتوان بسیاری از وقایع مهم را توسط این دستگاه ثبت و ضبط نمود.
ضبط مکالمات

دستگاه ضبط مکالمات 16 کانال

CTS-8016 را میتوان یکی از قدرتمندترین دستگاه ضبط مکالمات بشمار آورد که عموم استانداردهای طراحی نرم افزار و سخت افزار در آن رعایت شده است و از انواع تست های سنگین سربلند بیرون آمده است. سيستم ضبط مكالمات16 خط CTS-8016 یک سیستم ضبط مکالمات اکسترنال محسوب میشود که از طریق درگاه به رایانه متصل میشود.امكان راه‌اندازي بسیار ساده و اتصال از بيرون بر روي انواع كامپيوتر، توانمندي ضبط تا 16 كانال از ورودی آنالوگ مانند تلفن، بي‌سيم…، همچنين بهره‌گيري از آخریت تكنولوژي ، زمینه مناسبي را جهت ارائه همزمان طيف گسترده ای از قابليت‌ها فراهم مي‌سازد. یکی از ویژگیهای منحصر به فرد سیستم ضبط مکالمات پوشش تمامی سخت افزارهای تولیدی با یک نسخه نرم افزار است .ویژگی امکان استفاده از خطوط آنالوگ و دیجیتال و صدای محیط در یک محیط نرم افزاری بسیار ارزشمند خواهد بود.
ضبط مکالمات

دستگاه ضبط مکالمات سری صنعتی

کلیه محصولات به صورت ماژولار طراحی و تولید شده است بدون شک مدیریت یک مجموعه همسان و ماژولار، بسیار ساده تر از یک مجموعه ناهمگون و گسترده است و این مزیت ذاتی سیستم های ما می باشد از این رو برای مستند سازی مراکز با ظرفیت بالا با ترکیب محصولات تا هر میزان قابل افزایش می باشد .
ضبط مکالمات

دستگاه ضبط مکالمات سری صنعتی ۳۲ کانال

دستگاه ضبط مکالمات سری صنعتی مناسب شرکت ها و سازمان ها میباشد و با دارا بودن استانداردهای روز قادر به پردازش حجم سنگین تماس ها خواهد بود. از انجایی که حتی لحظه ای قطعی در این سیستم در مراکز اداری مشکل ساز خواهد بود.در طراحی قسمت سخت افزاری و نرم افزاری٬پایدارترین حالت ممکن در نظر گرفته شده است.چرا که ممکن است در همان چند لحظه ای که دستگاه قطع است٬مکالمه ای مهم ذخیره سازی نگردد. سری صنعتی ضبط مکالمات به گونه ای طراحی شده است تا در شرایط بسیار سنگین تحت بار بتواند به سادگی وظایف خود را در پایدارترین حالت ممکن به انجام برساند. دستگاههای ۳۲ کانال ضبط مکالمه امکان افزایش خط را برای شما فراهم می آورد و چنانچه نیاز به بیش از ۳۲ کانال بعدها احساس شود٬تنها با یک تماس و هماهنگی امکان افزایش خط برای شما فراهم خواهد شد. مهمترین وظیفه این دستگاه ضبط مکالمات و ارشیو گیری دقیق و بی نقص میباشد.برای این منظور دستگاه ضبط مکالمات نیازمند بسیاری از استانداردهای نرم افزاری و سخت افزاری میباشد و همچنین پشتیبانی قوی شرکت تولید کننده.ما برای شما این مهم را فراهم می آوریم.
ضبط مکالمات

دستگاه ضبط مکالمات سری صنعتی64

دستگاه ضبط مکالمات سری صنعتی مناسب شرکت ها و سازمان ها میباشد و با دارا بودن استانداردهای روز قادر به پردازش حجم سنگین تماس ها خواهد بود.دستگاه ضبط مکالمات ۶۴ کانال سری صنعتی با حفظ کیفیت توانسته است در کنار قیمتی مناسب افزایش دوبرابری تعداد کانال ها را نسبت به دستگاه ۳۲ کانال ارایه دهد.بدین ترتیب در مراکزی که خطوط تلفن بسیار زیادی واقع شده است٬این دستگاه با کمترین هزینه سیم کشی و اشغال فضا٬با طراحی و استانداردهای روز قادر به انجام پردازش های سنگین خواهد بود. از انجایی که حتی لحظه ای قطعی در این سیستم در مراکز اداری مشکل ساز خواهد بود.در طراحی قسمت سخت افزاری و نرم افزاری٬پایدارترین حالت ممکن در نظر گرفته شده است.چرا که ممکن است در همان چند لحظه ای که دستگاه قطع است٬مکالمه ای مهم ذخیره سازی نگردد. ا به گونه ای طراحی شده است تا در شرایط بسیار سنگین تحت بار بتواند به سادگی وظایف خود را در پایدارترین حالت ممکن به انجام برساند. دستگاههای ۶۴ کانال ضبط مکالمه امکان افزایش خط را برای شما فراهم می آورد و چنانچه نیاز به بیش از ۶۴ کانال بعدها احساس شود٬تنها با یک تماس و هماهنگی امکان افزایش خط برای شما فراهم خواهد شد. مهمترین وظیفه این دستگاه ضبط مکالمات و ارشیو گیری دقیق و بی نقص میباشد.برای این منظور دستگاه ضبط مکالمات نیازمند بسیاری از استانداردهای نرم افزاری و سخت افزاری میباشد و همچنین پشتیبانی قوی شرکت تولید کننده.ما برای شما این مهم را فراهم می آوریم.
ضبط مکالمات