OK
mailbox-header"

خدمات ما

شرکت پیام ماهوراه از سال 1368 در حوزه طراحی و پیاده سازی سیستم های مخابراتی کار خود را آغاز نمود . خدمات شبکه ای این شرکت شامل مشاوره ، طراحی ، پیکربندی و پشتیبانی سیستم های مخابراتی می شود که رضایتمندی مشتریان در طول این مدت سبب اخد قرارداد با ارگان های خصوصی و دولتی بزرگی شده است . این شرکت به همراه تیم متخصص و باتجربه خود و ضمن استفاده از فارغ التحصیلهای رشته برق گرایش مخابرات ، الکترونیک توانسته است پروژه های بزرگ و صنعتی را در اقصی نقاط کشور عزیزمان و کشورهای همسایه نظیر عراق و .... پیاده سازی نماید . از جمله پروژه های داخلی و خارجی می توان به نصب و پیاده سازی سیستم های شبکه ای و ارتباطی شرکت نفت طرقه نگار ، آقای فرش ، مجموعه شیپور و فرودگاه شهر مقدس نجف اشرف اشاره کرد.
این شرکت تجربه و توانایی اجرایی انواع پروژه های مخابراتی شامل :

1 . مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی مراکز تلفن Hybrid و Voip
2 . مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی ارتباطات بی سیم Terrestrial Station
3 . مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی ارتباطات بی سیم Satelite Station
4 . مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های های کامپیوتری SOHO-Medium-Enterprize Solution
5 . مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی از ارتباطات TeleComunication به منظور ارتباطات بین شعبات
6 . مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی سیستم های حفاظت امنیت و ساخت اتاق مانیتورینگ
7 . مشاوره ، طراحی و ساخت سیستم های ماژولار بر پایه EmbeddedSystem ها به منظور توسعه دیوایس های BlackBox
8 . مشاوره ، طراحی و ساخت دیوایس های متناسب با نیاز شرکت ها
9 . مشاوره در زمینه توسعه و بهینه سازی شبکه های از پیش ساخته شده برای افزایش ظرفیت

در صورتیکه نیازمند مشاوره در خصوص پیاده سازی پروژه های مخابراتی خود هستید می توانید با ما در تماس باشید .


همچنین شرکت هایی که نیازمند خدمات شبکه ای می باشند می توانند در لیست ذیل ، با برخی از خدمات حوزه شبکه آشنا شوند 

 

مشاوره رایگان ، نصب و راه اندازی کلیه خدمات تانلینگ


از Tunnlening امروز تقریبا در تمامی مشاغل و اصناف اعم از بانک ها ، شرکت های دارای چند شعبه و حتی سیستم های اتوماسیون استفاده می شود .


  
 

محدودسازی سرعت وحجم اینترنت کاربران

با استفاده از خدمات ما قادر هستید با مدیریت صحیح پهنای باند مصرفی کاربران خود ، هزینه ماهیانه اینترنت خود را کاهش بدهید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .


   

راه اندازی سرویس های فیلترینگ و محدود سازی کاربران

 

به منظور کنترل و نظارت بر ورودی و خروجی شبکه ی می بایست از فیلترینگ های نظارتی استفاده نماییم . همچنین برای اعمال سیاست های شرکت بر روی کارمندان و کاربران به منظور استفاده از حداکثر بهره وری در شرکت ها می بایست از این خدمات استفاده نمود .

   

راه اندازی سرویس های مانیتورینگ و کنترل کلاینت ها در شبکه داخلی


در این سرویس مدیران میتوانند تمامی کارهای کارمندان خود اعم از مقدار دانلود و مصرف پهنای باند ، مشاهده صفحه مانیتور کاربر ، مشاهده فایل های دانلودی کاربران و یا میزان مصرف کاربران از منابع سیستم را به صورت دقیق و به همراه جزییات مشاهده نماییند .

   

افزایش تحمل پذیری خطا در شبکه (FaultTlorans )

 

برخی از شرکت های به دلیل منافع خود می بایست دایما با اینترنت یا شبکه ای خاص یا یکی از شعب خود در ارتباط باشند . قطع ارتباط دلایل گوناگونی دارد که از جمله آن می توان به مشکلات مخابراتی یا مشکلات داخلی شبکه اشاره کرد . تیم فنی پیام ماهواره قادر است ارتباط شما را در هر حالت و شرایطتی با محل موردنظر برقرار برقرار کند . همچنین می توانیم با استفاده از تکنیک های روز باعث عدم هنگ شدن شبکه شما شویم .

   

ارایه خدمات و سرویس های اینترنتی برای مشتریان شرکت ها و کارمندان

 

مکان هایی مانند بانک ها ، ایستگاه های راه آهن ، فرودگاه یا موسساتی که با تعداد مشتریان زیادی سرو کار دارند می توان اقدام به راه اندازی سرویسی نمود که مشتریان به توانند از طریق Wifi با در نظر گرفتن تمامی موارد امنیتی از سرویس های بخصوصی نظیری اینترنت یا شبکه خصوصی شرکتی یا حتی CRM ها استفاده نماییند .

   

راه اندازی سرور احراز هویت و ارتباط دهی با مودم روتر و سرور های مختلف

 

توسط این سرویس لیستی از افراد و کاربرانی که مد نظر هستند تعیین میشود و میتوان به آن کاربران خدمات و سرویس هایی اعمال کرد.

   

ایجاد تعادل بار بر روی لینک های ارتباطی به منظور افزایش پهنای باند

 

به منظور استفاده بهینه از لینک هایه ارتباطی  و ارسال و دریافت هرچه سریعتر دیتا از این توانمدی استفاده میشود . همچنین می توانیم با این سرویس سرعت اینترنت یا بستر شرکت ها را تا حد دلخواه بالا برده و از عدم قطعی ارتباط شرکت را ضمانت کنیم .

   

راه اندازی پروتکل ها و سرویس های Routing

 

برای راه اندازی ارتباط یک سازمان یا یک شرکت می بایست از روترها استفاده کنیم . بسته به وسعت و ابعاد شرکت نوع روترها متفاوت می باشد و می بایست پرتوکول های مختص به خود پیاده سازی شود . شرکت پیام ماهواره با اتکا به تجربه بیش از 24 ساله خود در کنار مهندسین حوزه مخابرات ، توانسته است طیف وسیعی از پروژه های Enterprize را در کشور عزیزمان پیاده سازی کند که این امر در کنار رضایتمندی  تمامی مشتریان از نتیجه و پشتیبانی پروژه ها ، باعث افتخار این شرکت شده است .


   

راه اندازی سرویس هایه DHCP و DNS

 

شرکت ها برای مدیریت یکپارچه بر روی کاربران خود از این سرویس ها استفاده نمایند . همچنین برخی از شرکت ها که نیازمند آدرس Domain به صورت Sample.ir می باشند ، نیازمند راه اندازی این سرویس ها هستند . نکته حایز اهمیت در پیاده سازی اینگونه سرویس ها ، تامین امنیت و طراحی صحیح می باشد که در صورت عدم رعایت موارد فوق الذکر باعث خسارت های سنگین به منابع شرکت می شود .

 


شناسایی انواع حمله ها و ارایه تمهیدات امنیتی

 

هر شرکت و سازمانی باتوجه به خط مشی شرکت اطلاعاتی دارد که به صورت محرمانه می باشد . در صورتیکه امنیت شبکه شما به درستی تامین نیست ، هر لحظه منتظر از بین رفتن اسناد و اطلاعات محرمانه خود باشید . امروز حملات ویرویس ها و Rasonmware ها از یک طرف و حملات هکر ها در سویی دیگر الزامی بر وجود سیستم های امنتی بر شبکه ها می باشند . سازمان ها و شرکت هایی که احساس نیاز به خدمات امنیتی میکنند میتوانند با مشاورین ما تماس بگیرند و مشاوره رایگان دریافت کنند

   

راه اندازی انواع خدمات  QOS

 

جهت بهبود کیفیت خدمات و سرویس ها در شبکه ها از این توانمندی استفاده میکنند . این خدمات شامل اولویت بندی دیتای عبوری کاربران ، جلوگیری از قطع شدن ارتباط کاربران ، مدیریت پهنای باند مصرفی و همچنین افزایش راندمان و سرعت انتقال اطلاعات در شبکه می بایست از این خدمات استفاده نمایند .

   

راه اندازی انواع خدمات AutoQos

 

در صورتیکه در شبکه خود از دیوایس های Cisco استفاده می کنید پیشنهاد می شود تا برای افزایش راندمان و بهینه شدن شبکه این قابلیت را در روتر یا سوییچ خود فعال نمایید . در صورتیکه در شبکه خود با کندی و اختلاال سرعت مواجه هستید همکاران ما آماده مشاوره و ارایه راهکار های فنی می باشند .

   

ارایه انواع خدمات امنیتی بر رویه سوییچ و روتر ها به منظور جلوگیری از نفوذ

 

برای داشتن شبکه امن می بایست ، لایه های امنیتی در تمامی لایه های شبکه پیاده سازی شود . وجود آنتی ویرویس ها قوی و آنتی اسپمر ها اگرچه برای امنیت کاربران ضروری می باشد ولی آنتی ویروس ها قادر نیستند حملاتی نظیر DDOS یا ... را که بر روی شبکه اعمال می شوند مهار کنند . برای برقراری امنیت در لایه های پایینی شبکه می بایست این موارد در سوییچ ها و روتر ها پیاده سازی شوند .

   

جداسازی انواع ترافیک ها و بخش هایه مختلف و قانون گذاری برای هر بخش

 

در سازمان هایی با بیشتر از 15 کاربر می بایست ، طراحان شبکه می بایست می بایست ترافیک ورودی از هر بخش را به صورت جداگانه مدیریت کنند تا شبکه بتواند به درستی به کار خود ادامه دهد . می بایست توجه نمود که عدم توجه به این موارد باعث بروز کندی ، قطعی و یا حتی از دست رفتن اطلاعات مهم در شبکه می شود . برای مشاوره رایگان در خصوص پیاده سازی شبکه خود می توانید با ما در تماس باشید .


   

ارایه انواع خدمات Nat DMZ Portforwarding

 

برخی از شرکت ها تمایل دارند از خارج از شرکت یا سازمان خود به اطلاعات موجود بر روی شرکت دسترسی داشته باشند . برای مثال امکان دارد که مدیرعامل یا کارکنان بخش حسابداری بخواند از منزل خود سیتسم حسابداری یا اطلاعات موجود بر روی FileServer شرکت را مشاهده نمایید . بوسیله این خدمات می توان این دسترسی را به اعضا داد .


   

ارایه انواع خدمات سوچیینگ

 

هر شرکت با بیش از 2 کاربر نیازمند یک عدد سوییچ می باشد . در صورتیکه تعداد کاربران زیاد بوده ویا کاربران در شعبات مختلف قرار داشته باشند طراحی سوییچینگ در شرکت جزوه نیازهای اساسی و الزامی می باشد .

   

جمع آوری انواع لاگ های درون شبکه ای

 

سیستم های شبکه ای می بایست به نحوی پیاده سازی شوند که در صورت بروز مشکل  و یا از بین رفتن اطلاعات ، قادر باشیم با استفاده از log ها در مرحله اول علت مشکل را پیدا کنیم و در مرحله دوم اقدام به برطرف نمودن مشکل کنیم . در صورتیکه log ها به درستی تحلیل نشوند می بایست شبکه از نو پیکربندی شده و این کار باعث اتلاف هزینه و زمان و از همه مهتر اطلاعات موجود  بر روی شبکه می شود .


   

مدیریت دسترسی کاربران بر سیستم های شرکت

 

جهت یکپارچه سازی و کنترل و نظارت بیشتر و دقیق تر بر روی کاربران شرکت می توان از این خدمات استفاده نمود . برای مثال مدیران شرکت به منظور افزایش بهره وری در زمان کاربران ، دسترسی کاربران را بر روی سیستم ها محدود می کند به نحوی که کاربران قادر نباشند برنامه بیهوده غیرضرروی مانند تلگرام را بر روی سیستم خودشان نصب کنند یا نتوانند به کامپیوتر های خود  USB وصل کنند . جهت اطلاعاته و مشاوره با مشاورین ما تماس بگیرید.   

راه اندازی انواع سرویس های مربوط به Domain

 

به منظور داشتن یک مدیریت متمرکز بر روی کارمندان و کامپیوتر های موجود بر روی شبکه یک سازمان می بایست از شبکه های Domain استفاده کنیم . از قابلیت های این شبکه ، دسترسی یکپارچه به منابع استفاده شده توسط کاربران ، داشتن امنیت متمرکز بر روی کامپیوتر ها ، ایجاد یک ایمیل داخلی و قرار دادن وب سایت سازمان در شبکه داخلی و ... اشاره نمود .


   

ارایه انواع سرویس هایه User Monitoring

 

گاهی مدیران شبکه تمایل دارند که به صورت مستمر بر صفحه کامپیوتر کامندان خود نظارت داشته باشند . برای این امر شرکت ما با دارا بودن سیتسم های بروز می تواند اقدام به راه اندازی این خدمات برای مشتریان نماید . برای پیاده سازی و مشاوره در خصوص این خدمات می توانید با ما در ارتباط باشید .