OK
mailbox-header"

تلفن IP پیشرفته

توضیحات

تلفن IP پیشرفته، مدلی از IP Phone است که دارای بیش از دو SIP Account بوده و برای استفاده کارشناسان و کاربرانی مناسب است که دارای ترافیک مکالمه بالا هستند و نیاز به مانیتور کردن وضعیت سایر IP Phone ها دارند. مدیر، سرپرست، مسئول دفتر و یا منشی که براي برقراري مکالمه تلفني روي بستر VOIP به تلفن IP با option های بیشتری احتیاج دارند. این تلفن دارای کلیدهای مانیتورینگ جهت بررسی وضعیت داخلیها با استفاده از BLF و شماره گیری سریع است. تلفن IP در هر موقعيتي درشبكه مکالمه را از طريق ارسال و دريافت packet هاي IP برقرار می نمايد. امكانات و قابليت‌های تلفن IP بستگي به Feature هايي كه توليدكنندگان مختلف روي آن قرار مي‌دهند دارد.

تلفن IP پیشرفته مدل: AKUVOX SP-R59

تلفن IP مدیریتی Akuvox SP-R59با طراحی مدرن، کیفیت صدای HD و امکان اتصال Expansion بهترین گزینه برای مدیران و اپراتور های دفاتر متوسط بزرگ می باشد.
تلفن ویپ مدل Akuvox SP-R59P با پشتیبانی از شش اکانت SIP، ده کلید BLF برای مانیتورینگ ، کیفیت صدای HD، صفحه نمایش 4.3 اینچی و پشتیبانی فنی توسط شرکت ساعیان ارتباط به عنوان تنها نماینده انحصاری آکووکس در ایران، انتخاب ایده آلی برای برقراری مکالمات تلفنی در بستر VoIP است. کیفیت بالای این مدل در کنار ضمانت 18 ماهه این محصول شکی برای شما باقی نخواهد گذاشت که بهترین گزینه را انتخاب نموده اید.

• صفحه نمایش گرافیکی"4.3 به ابعاد 480*272 با نور پس زمینه (Backlight)
• 49 کلید شامل 4 کلید Softkey
• یک LED نمایشگر Power، هفت LED نمایشگر خط، یک LED نمایشگر Voicemail و ده LED مانیتورینگ دارای BLF
• دو پورت RJ11
• دو پورت شبکه RJ45 10/100M
• یک پورت RJ11 برای اتصال ماژول Expansion
• قابل نصب روی دیوار
• پشتیبانی از POE

تلفن IP

تلفن IP پیشرفته مدل: Escene ES320-N

تلفن تحت شبکه منشی-مدیریتیES320-N با کیفیت صدای HD و ۱۲ کلید قابل برنامه ریزی مناسب دفاتر متوسط و بزرگ می‌باشد.
IP Phone مدلEscene ES320-N از سری گوشی‌های هوشمند IP است که با پشتیبانی از ۲ خط SIP، کیفیت صدای HD، کنفرانس سه نفره، ۱۲ کلید قابل برنامه‌ریزی، قابلیت جستجو در Phone book و پایه روی میزی قابل تنظیم انتخاب مناسبی برای کاربردهای مدیریتی است.
این تلفن IP انواع کدک ها (Narrowband codec, Wideband Codec) را پشتیبانی می‌کند.

تلفن IP

تلفن IP پیشرفته مدل: Escene ES320-PN

تلفن تحت شبکه منشی-مدیریتیES320-PN با کیفیت صدای HD و ۱۲ کلید قابل برنامه ریزی مناسب دفاتر متوسط و بزرگ می‌باشد.
IP Phone مدلEscene ES320-PN از سری گوشی‌های هوشمند IP است که با پشتیبانی از ۲ خط SIP، کیفیت صدای HD، کنفرانس سه نفره، ۱۲ کلید قابل برنامه‌ریزی، قابلیت جستجو در Phone book و پایه روی میزی قابل تنظیم انتخاب مناسبی برای کاربردهای مدیریتی است.
این تلفن IP انواع کدک ها (Narrowband codec, Wideband Codec) را پشتیبانی می‌کند.

تلفن IP

تلفن IP پیشرفته مدل: ES620-PEN

تلفن تحت شبکهES620-PEN با پشتیبانی از ۸ خط SIP و صفحه نمایش ۴.۳ اینچی رنگی یک IP Phone کاملاً تخصصی است.
IP Phone مدل ES620-PEN محصول جديد و خلاقانه شرکتEsceneاست. اين تلفن تحت شبکه با پشتيبانی از ۸ خط SIP و صفحه نمايش رنگی ۴.۳ اينچی با رزولوشن بالا و طراحی رابط کاربری زيبا، تمام نيازهای ارتباطی حرفه‌ای را پاسخگو می‌باشد.

تلفن IP

تلفن IP پیشرفته مدل: Escene ES330-PEN

تلفن تحت شبکهEscene ES330-PENاز ۳ خط SIP پشتیبانی کرده و با قابلیت افزایش تعداد کلیدهای مانیتورینگ انتخاب ایده آلی برای کاربردهای حرفه ایست.
IP Phone مدل ES330-PEN شرکتEsceneاز سه خط پشتیبانی کرده و ۱۲کلید قابل برنامه ریزی دارد. امکان افزایش تعداد کلیدهای قابل برنامه‌ریزی تا ۶ ماژولExtentionکه هر کدام شامل ۳۲ کلید با BLF می‌باشند، این تلفن تحت شبکه را کاملاً حرفه‌ای کرده است.
قابلیت‌های تلفن ES330 از قبیل کیفیت صدای HD، کنفرانس سه نفره، صفحه نمایش Backlit، پشتیبانی از هدفن، POE ،VPN ،VLanکاربری این تلفن IP را بالا برده است.

تلفن IP

تلفن IP پیشرفته مدل: GXP2100

KX-MB2085 :ویژگی های دستگاه فکس پاناسونیک مدل
تلفن تحت شبکهGXP2100، تلفن منشی-مدیریتی شرکتGrandstreamبا کیفیت HD است که برای منشی یا مدیریت کاربرد دارد. این تلفن تحت لینوکس، با کیفیت صدای HD، دارای ۴ خط یا ۴ SIP Account، ۳ کلید XML قابل برنامه ریزی و قابلیت برقراری کنفرانس پنج نفره می‌باشد. دارای دو پورت شبکه 10/100 است و از POE پشتیبانی می‌کند. LCD دارای نور پس زمینه، نمایشگری با وضوح بالا تامین نموده که خوانا و قابل دید در تاریکی باشد.
تلفن تحت شبکه GXP2100 پشتیبانی از چهار خط یا چهار اکانت SIP، از چهار مکالمه همزمان پشتیبانی می کند و نمایشگرهای خط دارای LED دورنگ، با وضعیت هر چهار خط را نمایش می دهد و 7 نمایشگر داخلی، کلیدهای مانیتورینگ با قابلیت BLF هستند که علاوه بر شماره گیری سریع، امکان مانیتور کردن خطوط داخلی را برای مدیریت فراهم می کنند.
کیفیت صدای عالی HD، اسپیکر دو طرفه، دفترچه تلفن، حذف اکوی acoustic، صدای زنگ قابل تغییر و سرویسهای اتوماتیک از قبیل هواشناسی در کنار کیفیت مناسب و ظاهری مدرن و بادوام، ازامکانات برجسته این تلفن است.

تلفن IP

تلفن IP پیشرفته مدل: GXP2120

تلفن تحت شبکه شش خطه تحت لینوکس مناسب برای منشی یا مدیریت در دفاتر و سازمانهای بزرگGXP2120 با کیفیت HD
تلفن تحت شبکه GXP2120، تلفن منشی-مدیریتی دفاتر بزرگ و پرترافیک شرکت Grandstream برای منشی یا مدیریت کاربرد دارد. این تلفن تحت لینوکس، با کیفیت صدای HD، دارای ۶ خط یا ۶ SIP Account، ۴ کلید XML قابل برنامه ریزی و قابلیت برقراری کنفرانس پنج نفره می‌باشد. دو پورت شبکه 10/100 دارد و از POE پشتیبانی می‌کند. این دستگاه نمایشگری دارای نور پس زمینه با وضوح بالا که خوانا و قابل دید در تاریکی باشد
تلفن تحت شبکه GXP2120 پشتیبانی از شش خط یا شش اکانت SIP، از شش مکالمه همزمان پشتیبانی می کند و نمایشگرهای خط دارای LED دورنگ، با وضعیت هر چهار خط را نمایش می دهد و ۷ نمایشگر داخلی، کلیدهای مانیتورینگ با قابلیت BLF هستند که علاوه بر شماره گیری سریع، امکان مانیتور کردن خطوط داخلی را برای مدیریت فراهم می کنند. تلفن GXP2120 قابلیت افزودن ماژول مانیتورینگ دارد و می توان با افزودن این ماژول اکسپنشن، ۵۶ کلید BLF دیگر در اختیار داشتا باشید. اگر تعداد داخلیها در سازمان شما بیشتر است، با افزودن دو ماژول، ۱۱۲ کلید مانیتورینگ خواهید داشت.
کیفیت صدای عالی HD، اسپیکر دو طرفه، LCD با اندازه ۳۲۰ در ۱۶۰، دفترچه تلفن، حذف اکوی acoustic، صدای زنگ قابل تغییر و سرویسهای اتوماتیک از قبیل هواشناسی در کنار کیفیت مناسب و ظاهری مدرن و بادوام، از امکانات برجسته این تلفن است.

تلفن IP

تلفن IP پیشرفته مدل: Yealink T26

گوشی ویپ Yealink T26و مدل POEدار آن Yealink T26P از نسل جدید گوشی‌های یالینک است که برای سازمان‌های متوسط و بزرگ طراحی شده است. نسل جدیدی از گوشی‌های اداری تحت شبکه، مناسب برای سازمان‌هایی که نیازمند ارتباط صوتی با کیفیت عالی هستند. 3 اکانت آی‌پی، صدای HD، BLF، دفترچه تلفن کامل، قابلیت افزایش تا ۶ ماژول، از دیگر ویژگی‌های این گوشی پیشرفته آی‌پی است.
گوشی تلفن IP مدل Yealink T26 از نسل جدید گوشی‌های یالینک است که برای سازمان‌های متوسط و بزرگ طراحی شده است. امکانات فراوان سیستم‌های تلفنی مدرن، رابط کاربری راحت، صدای فوق‌العاده با کیفیت خصوصیات اصلی این گوشی است. با پشتیبانی از کدک G722 برای ارتباط صوتی HD و استفاده از گوشی و بلندگوی HD کیفیت صدای عالی را ممکن می‌سازد. صفحه نمایش بزرگ و با رزولوشن بالای این گوشی به همراه رابط کاربری مناسب که امکانات مختلف را برای کاربر فراهم کرده است، کار با این گوشی را بسیار راحت کرده است. دفترچه تلفن با 300 رکورد و امکان ایجاد Blacklist و امکانات دیگر تماس در محیط کاربری تحت وب این گوشی نیز در دسترس است.

تلفن IP

تلفن IP پیشرفته مدل: GXP2100

گوشی Yealink T28 و مدل POEدار آن Yealink T28P از نسل جدید تلفن IP شرکت یالینک است که برای سازمان‌های متوسط و بزرگ طراحی شده است. امکانات فراوان، رابط کاربری راحت، صدای فوق‌العاده با کیفیت خصوصیات اصلی این گوشی تلفن IP است.
پشتیبانی از کدک G722 برای ارتباط صوتی HD و استفاده از گوشی و بلندگوی HD کیفیت صدای عالی را ممکن می‌سازد. صفحه نمایش بزرگ و با رزولوشن بالای این گوشی به همراه رابط کاربری مناسب که امکانات مختلف را برای کاربر فراهم کرده است، کار با این گوشی را بسیار راحت کرده است. دفترچه تلفن با 300 رکورد و امکان ایجاد لیست سیاه تماس و امکانات دیگر تماس در محیط کاربری تحت وب این گوشی نیز در دسترس است.

تلفن IP