OK
mailbox-header"

تلفن IP ساده

توضیحات

تلفن IP ساده يا Entrr Level IP Phone، دارای یک یا دو SIP Account است که براي برقراري مکالمه تلفني روي بستر VOIP به کار می روند. تلفن IP ساده، برای کارشناسان و کاربرانی مناسب است که ترافیک تماس بالا ندارند و نیازی به مانیتور کردن وضعیت سایر داخلیها نیز ندارند. تلفن IP با اتصال به شبکه و دريافت آدرس IP در هر موقعيتي درشبكه مکالمه را از طريق ارسال و دريافت packet هاي IP برقرار می نمايد. امكانات و قابليت‌های تلفن ویپ بستگي به مدلهاي كه توليدكنندگان مختلف دارد.
بطور مثال تلفنهای IP جدید اغلب دارای دو پورت Ethernet، دو حساب SIP، کیفیت صدای HD می باشند. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر کیفیت و قیمت تلفنهای IP سخت افزار echo canceller بکار رفته در این سیستمها می باشد.

IP دو خط آکووکس مدل: Akuvox SP-R50

تلفن IP ساده Akuvox SP-R50 با طراحی مدرن، کیفیت صدای HD و کیفیت فوق العاده بهترین گزینه برای کارشناسان دفاتر کوچک و متوسط می باشد.
تلفن ویپ مدل Akuvox SP-R50 با پشتیبانی از یک اکانت SIP، ظاهری زیبا، قیمت رقابتی و پشتیبانی فنی توسط شرکت ساعیان ارتباط به عنوان تنها نماینده انحصاری آکووکس در ایران، انتخاب ایده آلی برای برقراری مکالمات تلفنی در بستر VoIP است. کیفیت بالای این مدل در کنار ضمانت 18 ماهه این محصول شکی برای شما باقی نخواهد گذاشت که بهترین گزینه را انتخاب نموده اید.

• صفحه نمایش گرافیکی"2.3 به ابعاد 64*132 با نور پس زمینه (Backlight)
• قابل نصب روی دیوار
• 31 کلید شامل 4 کلید Softkey
• پورت RJ9 برای Handset
• پورت RJ9 برای Headset
• دو پورت شبکه RJ45 10/100M

تلفن IP

تلفن IP دو خط آکووکس مدل: Akuvox SP-R52

تلفن تحت شبکه ساده Akuvox SP-R52 و مدل PoE دار آن Akuvox SP-R52P با طراحی مدرن، کیفیت صدای HD و کیفیت فوق العاده بهترین گزینه برای کارشناسان دفاتر متوسط و بزرگ می باشد.
تلفن ویپ مدل Akuvox SP-R52 با پشتیبانی از دو اکانت SIP، ظاهری زیبا، قیمت رقابتی و پشتیبانی فنی توسط شرکت ساعیان ارتباط به عنوان تنها نماینده انحصاری آکووکس در ایران، انتخاب ایده آلی برای برقراری مکالمات تلفنی در بستر VoIP است.

• صفحه نمایش گرافیکی"2.3 به ابعاد 64*132 با نور پس زمینه (Backlight)
• قابل نصب روی دیوار
• 31 کلید شامل 4 کلید Softkey
• پورت RJ9 برای Handset
• پورت RJ9 برای Headset
• دو پورت شبکه RJ45 10/100M
 

تلفن IP

تلفن تحت شبکه کارشناسی پیشرفته مدل: Escene ES320-PN

تلفن تحت شبکه کارشناسی پیشرفتهES290با طراحی مدرن، کیفیت صدای HD و پشتیبانی از دو خط IP Phone جدید شرکتEsceneمی‌باشد.
تلفن IP مدلEscene ES290 با پشتیبانی از ۲ خط SIP، طراحی زیبا و قیمت رقابتی انتخابی مناسب برای شرکت‌های کوچک و متوسط است.
این IP Phone دارای فیچرهای قدرتمند تلفنی از قبیل کنفرانس چند طرفه، پشتیبانی از رابط کاربری هدفن، Call Hold ،Call Waiting ،Call Transfer و غیره می‌باشد. همچنین از کدک های پهنای باند بالا (Wideband Codec) مانند G.722 نیز پشتیبانی می‌کند

تلفن IP

تلفن تحت شبکه مدل: Escene US102-YN

تلفن تحت شبکه مدلEscene US102-YN با پشتیبانی از دو خط، ۹ کلید قابل برنامه ریزی، کنفرانس سه نفره، کیفیت صدای بالا و قابلیت تنظیم صدای فرستنده و گیرنده به صورت مجزا در بین IP Phone ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.
در بین IP Phone های شرکتEsceneمدل کارشناسی US102-YN با پشتیبانی از دو خط، انتخابی مناسب برای دفاتر کوچک و متوسط می‌باشد. همچنین با توجه به ۹ کلید قابل برنامه‌ریزی و قیمت رقابتی می‌تواند گزینه مقرون به صرفه‌ای برای سازمان‌های بزرگ با تعداد کاربران بالا باشد.
این IP Phone ها دارای ویژگی‌های قدرتمند تلفنی از قبیل کنفرانس چند طرفه
Call Hold, Call Transfer, Call Waiting, Caller ID, Auto Answer, Voice Mail و غیره می‌باشد.

تلفن IP

تلفن تحت شبکه مدل: Escene US102-PYN

تلفن تحت شبکهEscene US102-PYN دو خط با داشتن ویژگی‌هایی از قبیل SIP، کیفیت صدای بالا، پشتیبانی از VPN و POE قابلیت‌های قابل توجهی را به کاربران IP Phone ها ارائه می‌دهد. کلیدهای قابل برنامه ریزی این گوشی، کاربری آن را بیش از پیش آسان نموده و با قیمتی مناسب بیشترین امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهد.
شرکتEsceneسری جدید Universal را برای کاربری کارشناسی طراحی کرده و قیمت مناسب آن در مقایسه با دیگر تلفن‌های تحت شبکه با همین امکانات گوشی، US102 را به بهترین گزینه در این کلاس تبدیل نموده است.
تلفن IP مدلEscene US102-PYN با یک صفحه نمایش mm ۶۴ * ۱۲۸به رنگ سبز و ۹کلید قابل برنامه‌ریزی و کلیدهای مجزا برای هر خط SIP با نمایشگر مجزا برای هر کدام و پشتيبانی از POE نه تنها عملکرد کارکنان شما را بهبود خواهد داد بلکه زمان نصب و راه اندازی شما را نیز کاهش می‌دهد.

تلفن IP

تلفن تحت شبکه مدل: GXP1400/1405

تلفن تحت شبکه GXP1400/1405، تلفن استاندارد شرکت Grandstream با کیفیت HD است که برای دفاتر کوچک و متوسط کاربرد دارد.
این تلفن کارشناسی تحت لینوکس، دارای ۲ خط یا ۲SIP Account، ۳ کلید XML قابل برنامه ریزی و قابلیت برقراری کنفرانس سه طرفه می باشد. هر دو مدل دارای دو پورت شبکه 10/100M هستند و مدل GXP1405 از POE پشتیبانی می کند.
تلفن تحت شبکه GXP140x پشتیبانی از دو خط یا دو اکانت SIP، از دو مکالمه همزمان پشتیبانی می کند و نمایشگرهای خط دارای LED دورنگ، با وضعیت هر دو خط را نمایش می دهند.
کیفیت صدای عالی HD، اسپیکر دو طرفه، حذف اکوی acoustic صدای زنگ قابل تغییر و سرویسهای اتوماتیک از قبیل هواشناسی در کنار کیفیت مناسب و ظاهری مدرن و بادوام، ازامکانات برجسته این تلفن است.

تلفن IP

تلفن تحت شبکه مدل: GXP1450

تلفن تحت شبکه GXP1450یک IP Phone دو خطه کارشناسی پیشرفته با کیفیت HD است که در مقایسه با GXP1405، صفحه LCD بزرگتری با نور پس زمینه دارد.
تلفن تحت شبکه GXP1450، تلفن کارشناسی پیشرفته شرکت Grandstream با کیفیت HD است که برای دفاتر کوچک و متوسط کاربرد دارد. این IP Phone با LCD دارای نور پس زمینه در اندازه ۱۸۰ در ۱۶۰ نمایشگری با وضوح بیشتر و اندازه بزرگتری نسبت به GXP1405 دارد.
این تلفن تحت لینوکس، با کیفیت صدای HD، دارای ۲ خط یا دو عدد SIP Account، کلید XML قابل برنامه ریزی و قابلیت برقراری کنفرانس سه طرفه می باشد. دارای دو پورت شبکه 10/100 است و از POE پشتیبانی می کند. IP Phone دو خطه GXP1450 با پشتیبانی از دو خط یا دو اکانت SIP، از دو مکالمه همزمان پشتیبانی می کند و نمایشگرهای خط دارای LED دورنگ این تلفن ویپ، وضعیت هر دو خط را نمایش می دهند.
کیفیت صدای عالی HD، اسپیکر دو طرفه، حذف اکوی acoustic، صدای زنگ قابل تغییر و سرویسهای اتوماتیک از قبیل هواشناسی در کنار کیفیت مناسب و ظاهری مدرن و بادوام، ازامکانات برجسته این IP Phone است.

تلفن IP

تلفن IP مدل: Yealink T19

IP Phone مدل Yealink T19 و مدل POEدار آن Yealink T19P با قابلیت تنها یک خط، 3 کلید قابل برنامه ریزی، کنفرانس سه نفره، کیفیت صدای بالا یکی از IP Phone های محبوب سیستم تلفنی VoIP می باشد.

در بین IP Phone های شرکت Yealink مدل کارشناسی T19 با پشتیبانی از یک خط، انتخابی مناسب برای دفاتر کوچک و متوسط می‌باشد. همچنین با توجه به 3 عدد کلید قابل برنامه‌ریزی می‌تواند گزینه ای مناسب برای سیستم تلفنی ویپ باشد.
این IP Phone ها دارای ویژگی‌های تلفنی از قبیل کنفرانس چند طرفه، Call Hold, Call Transfer, Call Waiting, Caller ID, Auto Answer, Voice Mail و غیره می‌باشد.

تلفن IP

تلفن IP مدل: Yealink T20

گوشی Yealink T28 و مدل POEدار آن Yealink T28P از نسل جدید تلفن IP شرکت یالینک است که برای سازمان‌های متوسط و بزرگ طراحی شده است. امکانات فراوان، رابط کاربری راحت، صدای فوق‌العاده با کیفیت خصوصیات اصلی این گوشی تلفن IP است.
پشتیبانی از کدک G722 برای ارتباط صوتی HD و استفاده از گوشی و بلندگوی HD کیفیت صدای عالی را ممکن می‌سازد. صفحه نمایش بزرگ و با رزولوشن بالای این گوشی به همراه رابط کاربری مناسب که امکانات مختلف را برای کاربر فراهم کرده است، کار با این گوشی را بسیار راحت کرده است. دفترچه تلفن با 300 رکورد و امکان ایجاد لیست سیاه تماس و امکانات دیگر تماس در محیط کاربری تحت وب این گوشی نیز در دسترس است.

تلفن IP

تلفن IP مدل: Yealink T21

تلفن IP مدل Yealink T21 و مدل POEدار آن Yealink T21P محصول جدید شرکت یالینک علاوه بر قيمت مناسب داراي کيفيت صوتی بالا، طراحي و استحکام مناسب بدنه، قابل استفاده برای سیستم‌های تلفنی مبتنی بر VoIP می‌باشد.
گوشی تلفن IP مدل Yealink T21 نسخه ارتقا یافته Yealink T20 می‌باشد. این گوشی تلفن با دارا بودن صفحه نمایش گرافیکی"2.3 به ابعاد 64*132، ساخته شده از مواد باکیفیت و صدای HD می‌تواند تجربه متفاوت را برای کاربران به ارمغان بیاورد.
تلفن یالینک Yealink T21 دارای ۲ حساب کاربری SIP، دو پورت شبکه با سرعت Mbps 100/10 با امکان پشتیبانی از POE، استفاده آسان و انعطاف پذیری ایدآل برای سازمان‌های در حال گسترس می‌باشد.

تلفن IP

تلفن IP مدل: Yealink T22

گوشی ویپ Yealink T22و مدل POEدار آن Yealink T22P از نسل جدید گوشی‌های یالینک است که برای سازمان‌های متوسط طراحی شده است. نسل جدیدی از گوشی های اداری تحت شبکه، مناسب برای سازمان‌هایی که نیازمند ارتباط صوتی با کیفیت عالی هستند. از این گوشی می‎توان به صورت رومیزی و دیواری استفاده کرد.
گوشی تلفن IP مدل Yealink T22 برای استفاده در سازمان‌ها به صورت گسترده طراحی شده است. پشتیبانی از 2 اکانت SIP، ذخیره 300 شماره تلفن داخلی (با پشتیبانی از XML جهت ذخیره و بارگذاری دفترچه تلفن)، تشخیص وضعیت دیگر کاربران (BLF)، صفحه نمایش و شماره‌انداز، صدای کیفیت HD، پشتیبانی از ویژگی‌های اصلی سیستم‌های تلفنی امروزی (music On Hold, Call Park, Transfer ,Paging and Intercom, CallWaiting …) از ویژگی‌های این گوشی است. قیمت مناسب و امکانات فراوان، این گوشی را به یک انتخاب خوب برای محیط‌های کاری تبدیل کرده است.

تلفن IP